Get Adobe Flash player

Kontakt

an image
Express-Taxi

Email: kino67@op.pl

Wyślij e-mail.


Tel.: 32 244 33 33
Tel.: 800 196 693

O nas


Początki naszej korporacji taksówkowej sięgają 1984 roku, kiedy to w Domu Kultury "GROTA" na ulicy Chorzowskiej w Lipinach z inicjatywy grupy kolegów z postoju dostrzegających nowe potrzeby i oczekiwania Klientów. Powstała wtedy grupa o nazwie "TAXI GROTA", która była pierwszą korporacją w Świętochłowicach. Zmieniające się warunki na rynku, między innymi rozwój telefonii komórkowej oraz wzrost wymagań stawianych przez klientów na świadczone usługi przyczyniły się do konieczności przystąpienia do Zrzeszenia Transportu Drogowego, którego celem organizacyjnym jest zespołowe działanie dobrowolnie zrzeszonych członków zmierzających do realizacji zadań statutowych i zawodowych. Członkami Zrzeszenia mogą być osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie usług transportowych, posiadające ważne licencje zawodowe i zezwolenia spełniające kryteria określone prawem. Celem prowadzonej działalności Zrzeszenia jest ochrona interesów zawodowych członków. Na bazie doświadczenia z poprzednich lat w 1992 roku powstaje w pełni profesjonalna korporacja o nowej nazwie

"EXPRESS TAXI ŚWIĘTOCHŁOWICE".Prowadzona działalność ma służyć przede wszystkim naszym Klientom. Robimy wszystko aby nie utracić zaufania naszych Klientów oraz pozyskać nowych. Współpracujemy "na stałe" z kilkoma firmami w Świętochłowicach. Zapraszamy również i Państwa do skorzystania z naszych usług poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu umówienia się z Zarządem EXPRESS TAXI i wynegocjowania atrakcyjnych rabatów i cen umownych zarówno dla Klientów indywidualnych jak i dla firm. Wychodzimy z założenia, że zawsze "można się dogadać". Dlatego wciąż przybywa Klientów zadowolonych z naszych usług, którzy stają się naszymi "STAŁYMI KLIENTAMI" z uzgodnionymi cenami kursów.

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą taksówkową w naszym mieście i zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Posiadamy nowoczesny system przyjmowania zleceń. System ten umożliwia szybki dojazd do Klienta. Oprócz ceny to właśnie jest naszym atutem i nowym standardem. Świadczymy usługi całodobowo, w systemie pracy, który został wypracowany przez ostatnie kilkanaście lat.

Zatrudniamy miłe i wykwalifikowane dyspozytorki, które uczestniczyły w różnych szkoleniach m. in. z obsługi telefonicznej centrali oraz wdrożenia nowego systemu przyjmowania zgłoszeń.

Naszym celem jest stworzenie firmy o nowym, wyższym standardzie współpracy z Klientem. Naszej pracy przyświeca hasło "uprzejmość, solidność, punktualność oraz cenowa satysfakcja". Jesteśmy otwarci na różne spostrzeżenia, uwagi, pomysły, informacje o wszelkich nieporozumieniach, które w każdej firmie usługowej mogą wyniknąć, chcemy mieć świadomość problemów naszych Klientów by w przyszłości im zapobiegać. Stawiamy na rozwój i ciągłe samodoskonalenie oraz dostosowanie naszych usług do potrzeb rynku. Dlatego prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag.